Zīmēšanas stundas pirmajā daļā uzzināsiet, kāpēc anatomiskā sirds vizuāli atšķiras no tās, ko redzam popkultūrā, un gūsiet vispārēju ieskatu sirds anatomijā un funkcijās. Stāstījums tiks ilustrēts ar muzeja krājumā esošajiem sirds preparātiem.

Nodarbības otrajā daļā muzeja speciālistes mākslinieces vadībā iemācīsities uzzīmēt anatomiski precīzu sirdi. Noslēgumā atzīmēsiet sirds galvenās sastāvdaļas un vēlreiz pārrunāsiet to nozīmi.

Nodarbība paredzēta 9.–12. klašu skolēnu grupām. Ilgums: 40 min. Latviešu valodā. Nodarbība notiek Zoom platformā vai klātienē Anatomijas muzejā.

Nodarbība tiešsaistē:

Dalībnieku skaits: ne vairāk kā 50 skolēni.  Maksa: 50 EUR.

Nodarbībai nepieciešams:

• dators ar interneta pieslēgumu;
  • rīki zīmēšanai – papīrs, zīmulis, dzēšgumija, lineāls

Nodarbība klātienē:

Dalībnieku skaits: ne vairāk kā 30 skolēni. Maksa: 100 EUR (maksā iekļauti nepieciešamie materiāli).

Zināšanas anatomijā vai zīmēšanā nav nepieciešamas.
Pieteikties nodarbībai iespējams, rakstot uz e-pastu anatomijas[pnkts]muzejsatrsu[pnkts]lv vai zvanot pa tālruni 26129464.

Nodarbība ir iekļauta kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma".

download_0.jpg

Plašāka informācija par nodarbību