Pārlekt uz galveno saturu
1

Adatomija ir mākslinieces Elīzas Māras un RSU Anatomijas muzeja kopprojekts, kas ļaus iepazīt anatomiju “caur adatas aci”. Meistarklases ievadā paredzēts atkārtot anatomijas pamatus, apskatot muzeja unikālos eksponātus un interaktīvos mācību materiālus, izmēģināt dažādus dūrienus dizaina izcelšanai, papildināšanai un faktūras radīšanai, lai četras stundas vēlāk finišētu ar savu oriģinālu mākslas darbu. Šī jau būs trešā meistarklase Adatomijas ietvaros un šoreiz strādāsim ar mugurkaula uzbūvi caur diegiem un pērlītēm kā rezultātā katram dalībniekam būs savs orģināldarbs, ko nest mājās.

Elīza Māra ir pabeigusi studijas Karaliskajā Rokdarbu skolā Lielbritānijā (Royal School of Needlework) un darbojas kā māksliniece un izšūšanas pasniedzēja, vienlaikus strādājot arī RSU Infektoloģijas katedrā. Ar vieslekcijām Elīza Māra uzstājusies gan Latvijas Mākslas akadēmijā, gan Viļņas Mākslas akadēmijā. No visām mākslinieces vadītajām meistarklasēm šī ir unikāla ar to, ka izšujamais objekts ir pieejams izpētei un iedvesmai. Anatomijas muzeja vitrīnā skatāms arī mākslinieces pašas veidotais darbs "Asiņojošā sirds".

Dalības maksa – 31 eiro, par kuriem tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli, kā arī atspirdzinājumi.

Vietu skaits meistarklasē – 10
Ilgums - 4 stundas

Pēc biļetes iegādes lūdzam atsūtīt īsu ziņu par savu dalību meistarklasē uz e-pastu anatomijas[pnkts]muzejsatrsu[pnkts]lv - lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu ar Jums sazināties!

Biļešu iegāde šeit

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: