Pārlekt uz galveno saturu
k

Adatomija ir mākslinieces Elīzas Māras un RSU Anatomijas muzeja kopprojekts, kas ļaus iepazīt anatomiju “caur adatas aci”. Meistarklases ievadā paredzēts atkārtot anatomijas pamatus, apskatot muzeja unikālos eksponātus, izmēģināt dažādus dūrienus dizaina izcelšanai, papildināšanai un faktūras radīšanai, lai četras stundas vēlāk finišētu ar savu oriģinālu mākslas darbu.

Elīza Māra ir pabeigusi studijas Karaliskajā Rokdarbu skolā Lielbritānijā (Royal School of Needlework) un darbojas kā māksliniece un izšūšanas pasniedzēja. Savā radošajā praksē Elīza apvieno tradicionālās izšūšanas tehnikas ar laikmetīgām tēmām un pielietojumu.

Dalības maksa – 49 eiro, par kuriem tiks nodrošināti visi nepieciešami materiāli, kā arī atspirdzinājumi.

Vietu skaits meistarklasē – 10.
Ilgums - 4 stundas.

Pēc biļetes iegādes lūdzam atsūtīt īsu ziņu par savu dalību meistarklasē uz e-pastu anatomijas[pnkts]muzejsatrsu[pnkts]lv - lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu ar Jums sazināties!

Biļešu iegāde šeit

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: