Pārlekt uz galveno saturu
av

Ceturtdien, 13. jūnijā 18.00 dzejnieks Ivars Šteinbergs vadīs ekskursiju RSU Anatomijas muzejā, stāstot par savu dzejas intervenci "Anatomijas vārsmas" un lasot intervences dzejoļus. Apmeklējot ekskursiju, būs iespēja uzzināt par dzejoļu tapšanas gaitu, izpēti, kas veikta, gatavojot poētisko materiālu, kā arī dzirdēt detaļas gan par muzeja ekspozīcijas, gan Šteinberga dzejas veidošanos, kas citkārt paliktu noslēpums. 

Ekskursijas ilgums 1 stunda
Dalība ekskursijā, nopērkot muzeja ieejas biļeti muzeja kasē

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fons un Medicīnas muzeju atbalsta biedrība

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: