Pārlekt uz galveno saturu
Adatomija sirds

Adatomija ir mākslinieces Elīzas Māras un RSU Anatomijas muzeja kopprojekts, kas ļauj iepazīt anatomiju ‘caur adatas aci’. Tuvojoties Valentīndienai aicinam anatomijas un rokdarbu entuziastus piedalīties darbnīcā un izšūt pašam savu sirdi. Darbnīcā paredzēts izmēģināt dažādus dūrienus un faktūras zīmējuma izcelšanai, lai četras stundas vēlāk finišētu ar savu oriģinālu - izšūtu sirdi.

Elīza Māra ir pabeigusi studijas Karaliskajā Rokdarbu skolā Lielbritānijā (Royal School of Needlework) un darbojas kā māksliniece un izšūšanas pasniedzēja. Ar vieslekcijām Elīza Māra uzstājusies gan Latvijas Mākslas akadēmijā, gan Viļņas Mākslas akadēmijā. No visām mākslinieces vadītajām darbnīcām šī ir unikāla ar to, ka izšujamais objekts ir pieejams izpētei un iedvesmai, pirms meistarklases aicinam apmeklēt Anatomijas muzeja ekspozīciju iedvesmai.

Darbnīcā tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli, darbnīcas ilgums 4 stundas. Sākums plkst. 12:00.

Norises vieta - RSU Anatomijas muzejs, Kronvalda bulvāris 9, Centra rajons, Rīga, LV-1010

Biļetes: https://www.elizamara.com/shop/p/adatomija-sirds?fbclid=IwA… 

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: