SM

Šajā vasarā no 4. līdz 6. augustam gaidīsim visus Anatomijas muzejā uz neparastu starpdisciplināru notikumu - skicēšanas un mūzikas festivālu saMAŅA: ANATOMIJA. Festivāla apmeklētāji, kuriem priekšzināšanas mākslā, mūzikā vai anatomijā nav nepieciešamas, trīs dienu garumā aicināti izbaudīt Anatomijas muzeja un tā pagalma īpašo atmosfēru, radošā veidā iepazīstot cilvēka ķermeņa dažādību, piedaloties daudzveidīgu dzīvo modeļu, kā arī anatomisko preparātu skicēšanas sesijās, audiovizuālās performancēs, anatomijas un zīmēšanas lekcijā un citās aktivitātēs.

Skicēšanas un mūzikas festivāls saMAŅA notiks jau otro gadu un tā idejas autori ir skicētāju kopiena Drink and Draw Latvia un mūziķu kopiena Musica Humana. Šogad festivāla organizatoriem pievienojāmies arī mēs, RSU Anatomijas muzejs, bet par festivāla caurviju motīvu kļuva cilvēka ķermeņu daudzveidības svinēšana.

Festivālā varēs piedalīties tikai pilngadīgi apmeklētāji. Viss skicēšanai nepieciešamais tiks nodrošināts.

Iepazīties ar festivāla programmu un biļešu variantiem

samana-anatomija2023_0.jpg

Festivāla rīkotāji: Drink and Draw Latvia, biedrība CONNECT&CREATE Latvia, biedrība Musica Humana, RSU Anatomijas muzejs sadarbībā ar RSU Studējošo pašpārvaldi, RSU Absolventu asociāciju. Festivālu atbalsta: AS Nordic Partners, Mārtiņš Knipšis, Erica Synths, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrība, Latvijas Paralimpiskā komiteja, Vilhelms, Maraprint, MAKE, Sidrērija, Kokmuiža, CITA cidonija, Kseda UAB, Kārumu fabrika. Informatīvie atbalstītāji – radio NABA, RSU studentu medijs SKAĻĀK.

Datums: -