Pārlekt uz galveno saturu
tirgusdiena

 

Aicinām tirgotājus pieteikties dalībai Anatomijas muzeja Tirgusdienā!
Tirgusdiena notiks sestdien 5. augustā no 11.00 līdz 18.00 Anatomijas muzeja pagalmā, Kronvalda bulvārī 9.

Kas var piedalīties?

Radītāji, amatnieki, mākslinieki, grāmatnieki vai vienkārši krājēji – visi tie, kurus interesē anatomiskais un neparastais, un kuriem sirdij tuvs ir Anatomijas muzejs.

Ko mēs sagaidām?

Rokām darinātas rotas, anatomiskas noskaņas aksesuārus, dekorus, mākslas darbus, medicīnas un anatomijas ilustrācijas, anatomiskas mulāžas, jaunas un vecas grāmatas, medicīniski zinātniskus vai vienkārši neparastus antīkus priekšmetus un ķirurģiskus instrumentus – visu, kas, jūsuprāt, varēti piestāvēt anatomijas muzejam.

Ko mēs piedāvājam?

Tirgus vietu, publicitāti un labi pavadītu laiku!

Kā pieteikties?

Ja domā, ka Tev ir ko pārdot un tas patiks Anatomijas muzeja tirgusdienas apmeklētājiem – raksti pieteikumu brīvā formā uz e-pastu anatomijas[pnkts]muzejsatrsu[pnkts]lv, pievienojot arī savu tirgojamo objektu attēlus un īsus aprakstus.
Mēs ar Tevi sazināsimies!

Tirgusdiena notiks skicēšanas un mūzikas festivāla saMAŅA: ANATOMIJA ietvaros un ieeja tirgū būs bez maksas.
Vairāk informācijas par festivālu: https://drinkanddraw.lv/samana

 informācija par tirgusdienu


tilda.jpg

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: