Pārlekt uz galveno saturu
Aktualitātes

Individuālā apmeklējuma laikā muzeju palīdzēs iepazīt mobilā lietotne RSU Museum. Tajā interaktīvā veidā akcentēti 20 interesanti muzeja eksponāti. Lietotni iespējams lejupielādēt personiskajā ierīcē (viedtālrunī vai planšetdatorā)  vai izmantot ierīcē, ko iespējams izīrēt muzeja apmeklējuma laikā.

Lietošana
Anatomijas muzeja lietotne ir multimedijs, kas dos tev iespēju uzzināt vairāk par interesantākajiem muzeja eksponātiem. Kad esi lejupielādējis lietotni, nāc uz muzeju un atrodi ekspozīcijā izceltos eksponātus. Noskenējot eksponātu QR kodus, atvērsies lietotnes sadaļas, kurās varēsi apskatīt eksponātus no visām pusēm, uzzināt to vēsturi, iedziļināties anatomijā un dzirdēt ekspertu komentārus.

Lietošana bezsaistē
Lietotnes saturs pilnībā kļūst pieejams muzeja ekspozīcijas apmeklējuma laikā. Kad eksponāta QR kods ir noskenēts, šim eksponātam veltītā lietotnes sadaļa būs tev pieejama arī pēc muzeja apmeklējuma un bezsaistē.

20 aizraujošie eksponāti
Muzejā ir apskatāmi anatomiskie preparāti – orgāni un ķermeņu daļas, ko 20. gs. 20.–30. gados pagatavoja anatomi medicīnas studentu apmācībām. Arī šodien tie palīdz iepazīt cilvēka normālo anatomiju un tās variācijas, cilvēka attīstību, kā arī dažādas novirzes no normas. No vienas puses, 20 aizraujoši lietotnes eksponāti sniedz pārskatu par visām galvenajām ekspozīcijas tēmām. No otras puses, katrs no tiem ir unikāls un ar savu neparasto stāstu.

b.jpgbb.jpg