Pārlekt uz galveno saturu
Adatomija

Adatomija ir mākslinieces Elīzas Māras un RSU Anatomijas muzeja kopprojekts, kas jau otro sezonu ļaus iepazīt un apspēlēt anatomiju “caur adatas aci”. Darbnīcas ievadā paredzēts atkārtot anatomijas pamatus, apskatot muzeja unikālos eksponātus, izmēģināt dažādus dūrienus dizaina izcelšanai, papildināšanai un faktūras radīšanai, lai divas ar pusi stundas vēlāk finišētu ar savu oriģinālu mākslas darbu. Šoreiz Ziemassvētku noskaņā - tev būs iespēja savai eglītei dot acis, sirdi, plaušu pāri vai citus svarīgus orgānus. Uz darbnīcu ir aicināti gan iesācēji, gan rūdīti rokdarbnieki, kā lieli, tā mazi!

Elīza Māra ir pabeigusi studijas Karaliskajā Rokdarbu skolā Lielbritānijā (Royal School of Needlework) un darbojas kā laikmetīga izšuvuma dizainere un izšūšanas pasniedzēja. Savā radošajā praksē Elīza apvieno tradicionālās izšūšanas tehnikas ar laikmetīgām tēmām un pielietojumu.

Dalības maksa – 30 eiro, par kuriem tiks nodrošināti visi nepieciešami materiāli, kā arī atspirdzinājumi.

Vietu skaits darbnīcā – 9
Ilgums - 2,5 stundas

Pēc biļetes iegādes lūdzam atsūtīt īsu ziņu par savu dalību darbnīcā uz e-pastu studioatelizamara[pnkts]com - lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu ar Jums sazināties!  

BIĻETES MEKLĒ ŠEIT

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: